13
май
2011
Продължава програмата за профилактични прегледи и образователни лекции
Лекарите от Центъра за Кожно-венеричерски заболявания, съвместно със Столична Община, продължават да провеждат профилактични прегледи и да водят образователни лекции за ученици, деца в неравностойно положение и възрастни хора. Досега са посетени различни домове за деца лишени от родителски грижи, домове за възрастни хора и училища, в това число ДД „Надежда“, СУПЦ „Княз Борис I“, ДД „Свети Иван Рилски“, СУ „Ген. Вл. Стойчев“ и Дом за стари хора-Горна Баня.
Comments are closed.
